Kapsuła SPA jest nowoczesnym urządzeniem, które ma możliwości kompleksowej odnowy biologicznej, odchudzania i lecznictwa.

Połączenie sauny parowej, aromaterapii, koloroterapii, biczy szkockich VICHY, kąpieli ozonowej, muzykoterapii z wizualizacją daje zaskakujące rezultaty.  Poprzez głęboką penetrację preparatów nałożonych na skórę zsumowanie tylu funkcji w jednym urządzeniu pomaga zwiększyć wydajność zabiegu nawet do 300%!

Jest doskonałą alternatywą dla osób zmęczonych fizycznie i psychicznie, pragnących relaksu i odprężenia, a także dla osób, którym zależy na poprawie jakości skóry.

W zależności od rodzaju zabiegu przynosi spektakularne efekty, a dzięki swej wielofunkcyjności każdy znajdzie coś dla siebie.

Korzyści, które przynoszą zabiegi w kapsule to m.in. pobudzenie krążenia, redukcja zmęczenia, detoksykacja, modelowanie sylwetki, ujędrnienie i wygładzenie skóry, zredukowanie cellulitu, usunięcie toksyn z organizmu, leczenie artretyzmu, a także spowolnienie procesu starzenia się skóry.

Wskazania:

-problemy z metabolizmem(otyłość)
-syndrom napięcia przedmiesiączkowego
-bóle menstruacyjne
-opóźnienie procesu starzenia
-walka z cellulitem
-powysiłkowy ból mięśni

Przeciwwskazania:

-ostre stany zapalne
-gorączka
-otwarte rany
-wysokie ciśnienie
-choroby serca
-niewydolność układu krążenia