mgr Beata Kołodziej - Kosmetolog, właściciel

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Szkolenia, kongresy i sympozja rozlokowane po całym świecie pozwalają Jej dobierać zindywidualizowane terapie zabiegowe dostosowane do potrzeb Klienta. Nowatorskie podejście do problemu czerpane z topowych zabiegów wykonywanych w Klinikach i Gabinetach, w których miała okazje wykonywać staże i kursy pozwalają dać Klientom pełną satysfakcję z wybranej metody. Najbardziej w pracy ceni sobie dokładność oraz szybkie efekty. Terapie, które sprawiają Jej najwięcej satysfakcji to połączenie aparatury High Tech oraz odpowiednio dobrane peelingi medyczne. W wolnych chwilach stara się rozwijać w różnych dziedzinach takich jak: montaż filmów, podróże, języki obce oraz muzyka.

Prof. dr hab. med. Jerzy Kołodziej - Patronat medyczny i naukowy

Specjalista chirurg i torakochirurg. Autor ponad 500 publikacji naukowych w tym podręczników i rozdziałów w publikacjach medycznych. Członek licznych towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych. Wieloletni kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Olha Zaloha - certyfikowana stylistka paznokci

Ukończyła szkolenie w Nail Studio Iriny Klapsha. W swojej pracy łączy najnowsze trendy ze świata manicure. Czerpie inspiracje z różnych stron świata i wdraża je w codziennej pracy. Liczne kursy potwierdzają Jej kwalifikacje, a staranność i dokładność owocuje w nowe stałe Klientki, które z zadowoleniem wracają w pełni ufając pomysłom na nowe stylizacje! W wolnych chwilach pasjonuje się naturą i sztuką, a przede wszystkim malarstwem, które przeradza się w piękne obrazy.

Dominika Kornak (Kołecka) - kosmetolog, make-up artist, permament master & lash stylist

Wicemistrzyni Polski w konkursie na makijaż okolicznościowy. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim zmysłem plastycznym i artystycznym. Ogromną uwagę przywiązuje do naturalnego i delikatnego wyglądu. Potrafi bezbłędnie dopasować właściwy kształt makijażu permanentnego dla Klientki. Talent plastyczny oraz zamiłowanie do stylizacji powoduje, że nieustannie rozwija swój warsztat zabiegowy. Jej usposobienie nie pozwala się nikomu nudzić.

Krzysztof Szczepański - biomasażysta

W swojej pracy stawia na rozwój i zadowolenie Klienta. Swój warsztat doskonalił w profesjonalnej szkole masażu TRIGGER gdzie pod okiem specjalistów zgłębiał tajniki z masaży dalekiego wschodu. Cechuje się kreatywnością poprzez łączenie różnych technik masażu. Najbardziej lubi wykonywać masaże aromaterapeutyczne, które pobudzają zmysły i relaksują ciało. W wolnych chwilach wędkuje, podróżuje i jeździ na rowerze.