mgr Beata Kołodziej

Właścicielka, kosmetolog

Właścicielka Kliniki Beata Kołodziej jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Studiowała kosmetologię na Wydziale Farmaceutycznym w obszarze kształcenia nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej, uzyskując tytuł magistra kosmetologii.

Specjalizuje się w kosmetologii leczniczej i pielęgnacyjnej wykonując peelingi chemiczne i zabiegi anti-aging na twarz i cało.

Stale podnosi swe kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach co pozwala na wprowadzanie do oferty Kliniki nowości spełniając oczekiwania klientów.

W wolnych chwilach interesuje się fotografią i malarstwem. Uprawa sporty zimowe i rekreacyjne.

Prof. dr hab. med. Jerzy Kołodziej

Patronat medyczny i naukowy

Specjalista chirurg i torakochirurg. Autor ponad 500 publikacji naukowych w tym podręczników i rozdziałów w publikacjach medycznych. Członek licznych towarzystw naukowych krajowych i zagranicznych. Wieloletni kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Klatki Piersiowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

mgr Beata Kołodziej

tel.: 881 358 988

mgr Beata Kołodziej

Właścicielka, kosmetolog

Prof. dr hab. med. Jerzy Kołodziej

tel.: 881 358 988

Prof. dr hab. med. Jerzy Kołodziej

Patronat medyczny i naukowy

mgr Ewa Pajka

Kosmetolog, specjalista makijażu permanentnego

Nazywam się Ewa Pajka, z wykształcenia jestem magistrem kosmetologii oraz absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu. Ukończyłam licencję I Long Time Liner® w Centrum makijażu permanentnego i centrum szkoleniowym Magdaleny Bogulak. Po szkoleniu otrzymałam certyfikat Long Time Liner® oraz zaproponowano mi stałą współpracę w zespole linergistek i trenerek. Po ośmiu miesiącach pracy w centrum makijażu, postanowiłam rozwijać swoją markę. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje na sympozjach, szkoleniach i master class.

Żyjemy w czasach, w których kobiety chcąc dostosować się do panujących trendów urodowych, korzystają z zabiegów medycyny estetycznej i makijażu w sposób, który bardzo upodabnia je do siebie. Moim celem jest uwydatnić Twoje piękno abyś czuła się wyjątkowo i unikalne, a zarazem była sobą. Niezmiernie ważne jest dla mnie, aby wykonany makijaż był spójny z Twoją urodą oraz dodawał Ci pewności siebie.

Najnowsze trendy w makijażu permanentnym nie są dla mnie jedynym wyznacznikiem. Jestem osobą o wysokim poczuciu estetyki dlatego podczas konsultacji wspólnie stworzymy wizualizację makijażu spersonalizowanego tylko dla Ciebie. Do zabiegu makijażu permanentnego przystępujemy po ustaleniu i zaakceptowaniu wszystkich szczegółów dotyczących pigmentacji estetycznej.

Za największą wartość uważam Twoje zadowolenie i radość wynikającą ze zmiany!

Edyta Antosiak

kosmetyczka, specjalista podolog

Nazywam się Edyta Antosiak. Jestem dyplomowanym podologiem, a także kosmetologiem. Pracę swą wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Dbam o swój ciągły rozwój, edukację, o najwyższe standardy w zachowaniu higieny i estetyki pracy podczas wykonywania zabiegów. Wielką satysfakcję daje mi niesienie ulgi pacjentom cierpiącym z powodu dolegliwości i chorób stóp. Do każdego pacjenta podchodzę bardzo indywidualnie. Wykonuje zabiegi w gabinecie, oraz usługi mobilne dedykowane pacjentom, którzy nie mają możliwości samodzielnie dotrzeć do gabinetu, z różnych powodów. Gorąco zachęcam do skorzystania z moich usług. Zapraszam osoby z różnych grup wiekowych, zarówno kobiety i mężczyzn, osoby starsze i dzieci, a także wszystkich tych, którzy pragną profesjonalnie i kompleksowo zadbać o swoje stopy. Poza oczywistym niesieniem pomocy, pragnę uświadamiać pacjentów czym jest podologia, jak ważne jest dbanie o stopy, jak prawidłowo pielęgnować i jakie mogą być konsekwencje zaniedbań stóp.

Weronika Kosińska

specjalista dietetyk

Jestem absolwentką Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w ciągu toku studiów zdobyłam obszerną wiedze na temat profilaktyki chorób dietozależnych. Posiadam także dużą praktykę w układaniu jadłospisów dla osób z problemem nadwagi i otyłości. Zainteresowanie dietetyką, czy też by rzec po prostu zdrowym odżywianiem pojawiło się w moim życiu długo przed rozpoczęciem studiów. Zawsze wierzyłam, iż zdrowie ludzkiego organizmu w dużej mierze związane jest z tym jak się odżywiamy. To czym się zajmuję obecnie, nie jest jedynie moją pracą, ale też życiową pasją. Nie tylko próbuję zmieniać nawyki innych, ale także sama z dnia na dzień staram być lepszą w tym co robię, na bieżącą  zaznajamiać się z wszelkimi nowinkami dietetycznymi i rozsądnie wybierać drogę dla swoich pacjentów i siebie samej.

Do każdego pacjenta staram podchodzić z dużą indywidualnością, gdyż powszechnie wiadomo, że nie ma jednej sprawdzonej receptury dla wszystkich. Każdy z nas jest inny i każdy z nas reaguje na dietę zupełnie w innym sposób. Pierwszorzędną rzeczą nie jest dla mnie wyłącznie utrata kilogramów podopiecznych, ale to aby przy towarzyszącej redukcji masy ciała byli przede wszystkim zadowoleni z siebie i cieszyli się nawet z najmniejszych sukcesów. Pragnę także, aby nawyki których uczę, nie były obecne tylko podczas stosowania zaleconej diety, ale aby na stałe weszły w ich życie codzienne. Zawsze powtarzam - dieta to nie posiłki rozpisane na papierze, a sposób odżywiania który powinien pozostać przy Tobie na całe życie.

Dominika Kołecka

specjalista makeup artist & microblading

Edyta Fedków

kosmetolog, wizażystka

mgr Ewa Pajka

tel.: 507 134 694

mgr Ewa Pajka

Kosmetolog, specjalista makijażu permanentnego

Edyta Antosiak

tel.: 530 720 046

Edyta Antosiak

kosmetyczka, specjalista podolog

Weronika Kosińska

tel.: 579 070 448

Weronika Kosińska

specjalista dietetyk

Dominika Kołecka

tel.: 727 920 220

Dominika Kołecka

specjalista makeup artist & microblading

Edyta Fedków

tel.: 603 494 622

Edyta Fedków

kosmetolog, wizażystka