Hiszpańska firma MONTIBELLO prezentuje nową serię produktów – VITA PURE C!

 

Linia produktów VITA PURE C zawiera AOX Vital C+, innowacyjną technologię, która zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry w bardziej naturalny i bezpośredni sposób, zapewniając natychmiastowy efekt rozświetlenia skóry.

Kremy przeznaczone do kontynuowania pielęgnacji w warunkach domowych zawierają PHYTOSAN®, który przeciwdziała fotostarzeniu się, naprawiając uszkodzenia DNA spowodowane przez promieniowanie ultrafioletowe.

Efekty zabiegu:

– działanie przeciwutleniające poprzez wykorzystanie różnych typów witaminy C,
– działanie przeciwstarzeniowe poprzez pobudzenie syntezy kolagenu,
– działanie rozjaśniające i wyrównujące koloryt skóry
Rezultaty

– Wygładzenie skóry, korekta zmarszczek.
– Rozjaśnienie skóry
– Poprawa jędrności i elastyczności
– Odmłodzony, bardziej witalny wygląd.
– Równiejszy koloryt, złagodzone przebarwienia.

 

Liczba sesji / częstotliwość stosowania

1 sesja w tygodniu, przez 4 kolejne tygodnie
Czas trwania każdej sesji ok. 60 minut

Do pielęgnacji domowej jako uzupełnienie zabiegu szczególnie polecamy:

 

VITAMIN C EMULSION SPF 15

Emulsja na dzień o jedwabistej i lekkiej konsystencji, o potężnym działaniu przeciwutleniającym, zapobiegająca oznakom starzenia, chroniąca skórę przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV. Wygładza zmarszczki mimiczne, nadając skórze wyjątkową świetlistość i młodość. Formuła zawierająca kompleks AOX VITAL C+, Pytosan® oraz witaminę E. Emulsja zalecana do skóry mieszanej i/lub tłustej.

VITAMIN C CREAM SPF 15

Krem na dzień o bogatej i łatwo wchłaniającej się konsystencji, intensywnym działaniu przeciwutleniającym, zapobiegający oznakom starzenia, chroniący skórę przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV. Wygładza zmarszczki mimiczne, nadając skórze wyjątkową świetlistość i młodość. Formuła zawierająca kompleks AOX VITAL C+, Pytosan® oraz witaminę E. Krem zalecany jest do skóry normalnej i/lub suchej.